Kontrast

Czcionka

Usługi Agencji
Rozwoju Regionalnego
MARR S.A

Z nami odkryjesz potencjał regionalnego biznesu i znajdziesz ścieżkę do sukcesu.

IN-TECH 1

Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 1 powstał w wyniku przekształcenia Inkubatora Przedsiębiorczości IN-MARR, funkcjonującego w Mielcu już od 1992 roku.
W tym czasie wsparcie w postaci zaplecza technologicznego otrzymało ok. 200 firm, co przyczyniło się do stworzenia ponad 1000 miejsc pracy. Obecnie, w IN-TECH 1 własną działalność prowadzi kilkudziesięciu przedsiębiorców.

Adres: ul. Wojska Polskiego 9, 39-300 Mielec
Tel. 797 701 406
biuro@intech-mielec.pl
Inkubator zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „EURO-PARK” Mielec. Posiada budynek o łącznej powierzchni 14 tys. m2 w którym świadczone są usługi:

 • wynajmu powierzchni biurowych, socjalnych, gospodarczych z pełną podstawową infrastrukturą wewnętrzną i zewnętrzną,
 • wynajmu hal produkcyjnych
 • wynajmu klimatyzowanej sali konferencyjnej o powierzchni 300 m2, wyposażonej w rzutniki, ekrany, mikrofony oraz nagłośnienie. Na salach istnieje możliwość sektorowego oświetlenia i całkowitego zaciemnienia.
 • Na terenie inkubatora posiadamy miejsca parkingowe
 • Budynek jest dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami (podjazdy i windy w budynku)

IN-TECH 2

Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 2. Budynek oddano do użytku we wrześniu 2012 roku udostępniając tym samym pod wynajem lokale biurowe, gospodarcze, a także sale konferencyjne.
Specyfikacja Inkubatora Nowych Technologii IN-TECH 2 pozawala na sprostanie potrzebom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Znajdujące się w budynku lokale zostały wyposażone w instalacje elektryczną, grzewczą, klimatyzacyjną, okablowanie strukturalne, urządzenia informatyczne oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Dodatkowym atutem jest system automatyki BMS zapewniający od strony użytkownika intuicyjne sterowanie przy wykorzystaniu paneli sensorowych i touch screen, a zarazem pełną konwergencję instalacji oświetlenia, wentylacji, ogrzewania jak również systemów bezpieczeństwa obiektu do których należy zaliczyć: Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy Kontroli Dostępu oraz Monitoringu Obiektu.
Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 2 oferuje wynajmem lokali:

 • biurowych o powierzchni od 30 m2 do ponad 80 m2,
 • gospodarczych o powierzchni od 5 m2 do ponad 50 m2,
 • klimatyzowanych sal konferencyjnych o powierzchni zawierającej się od 60 m2 do ponad 300 m2, wyposażonych w rzutnik, ekran, mikrofony oraz nagłośnienie. Ponadto na salach audio-video istnieje możliwość sektorowego oświetlenia i całkowitego zaciemnienia,
 • lokalu „cafeteria”, wyposażonego w salę konsumpcyjną, zaplecze kuchenne, sanitariaty i pomieszczenia techniczno-magazynowe o łącznej powierzchni 180 m2.
 • Na terenie inkubatora posiadamy miejsca parkingowe
 • Budynek jest dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami (podjazdy i windy w budynku)

Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości

Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości (MINP) położony jest na obszarze przemysłowym należącym do specjalnej strefy ekonomicznej w mielcu, przy ul. Przemysłowej.
Został wybudowany w ramach realizacji projektu pn. „Rozszerzenie zaplecza wspierania biznesu o Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości dla małych firm (MInP) oraz poprawa dostępności komunikacyjnej Mieleckiego Parku Przemysłowego jako kontynuacja projektu zrealizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w ramach PO RPW”.
Projekt został zrealizowany przez Gminę Miejską Mielec przy współudziale dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Oś priorytetowa I Nowoczesna Gospodarka, Działanie I.3 Wspieranie innowacji. Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości dla małych firm został wybudowany w celu poprawy warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej, a w szczególności rozwoju przedsięwzięć innowacyjnych. Obiekt hali inkubatora wyposażony jest w pełną infrastrukturę i jest udostępniany przedsiębiorcom do prowadzenia innowacyjnej działalności gospodarczej.
Inkubator to budynek jednokondygnacyjny wykonany w konstrukcji stalowej, oparty na rzucie litery „U”, tworząc w ten sposób przestrzeń na wewnętrzny dziedziniec z placem manewrowym. Budynek posiada dach płaski ukryty za attykami. Forma budynku ma charakter horyzontalny i doskonale komponuje się na tle zachowanej zieleni wysokiej, tworząc w ten sposób przedpole i tło widokowe. Budynek zaprojektowano w układzie modułowym przeznaczonym wstępnie do użytku przez 13 najemców. W każdym module wydzielono strefę usługowo-produkcyjną oraz zaplecze socjalne i higieniczno-sanitarne (aneks kuchenny i koedukacyjne WC). Zaplanowano możliwość łączenia modułów w zależności od potrzeb. Do każdego modułu przewidziano osobne wejście oraz bramę przemysłową. Instalacje wewnętrzne są zaprojektowane w sposób umożliwiający osobne rozliczanie mediów. Planowane zatrudnienie wynosi max. 5 osób w danym boksie. Przewidywana łączna ilość osób przebywających w budynku wynosi 65 (w tym osoby niepełnosprawne). W projekcie zagospodarowania terenu Mieleckiego Inkubatora Przedsiębiorczości zaprojektowano 241 miejsc parkingowych, w tym: 119 miejsc dedykowanych Inkubatorowi i 122 miejsca ogólnodostępne.

Doradztwo

w zakresie pozyskiwania dofinansowania ze środków UE.
Oferujemy kompleksową pomoc w procedurze aplikowania o dotacje unijne, krajowe, a także przygotowanie odpowiednich dokumentów podczas ubiegania się o pożyczki na preferencyjnych warunkach – na wszystkich możliwych etapach.
Na czym polega usługa?
W ramach usługi:
 • ocenimy Twoje szanse na pozyskanie dofinansowania,
 • wskażemy odpowiedni program po wcześniejszej analizie,
 • przygotujemy kompleksowo dokumentację w celu ubiegania się o dofinansowanie.


Ze względu na to, iż każdy projekt jest inny, zakres współpracy każdorazowo jest ustalany indywidualnie i dostosowany do Państwa potrzeb. Indywidualnie ustalamy również koszt wykonania usługi, który uzależniony jest od wielu czynników m.in. charakter naboru, koszty projektu, liczba partnerów w projekcie, termin wykonania, stopień skomplikowania analizy finansowej.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy

Prototypownia Agencji MARR S.A.

Prototypownia Agencji MARR S.A. znajduje się w budynku Inkubatora Nowych Technologii IN-TECH 1. Oferuje szereg usług z zakresu: inżynierii odwrotnej, skanowania 3D, czy prototypowania CNC.
Obecny rynek wymusza na przedsiębiorcy skrócenie czasu jaki upływa od pomysłu do jego realizacji. Wychodząc naprzeciw temu wymaganiu uruchomiliśmy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie pozwalające na stosowanie inżynierii odwrotnej oraz szybkie wytworzenie prototypu.

Oferujemy usługi:
 • Inżynieria odwrotna (reverse engineering) - Odtwarzanie skomplikowanych kształtów z wykorzystaniem tradycyjnych technik pomiarowych jest trudne, a czasem niemożliwe. Inżynieria odwrotna umożliwia uzyskanie trójwymiarowych modeli, dla których nie istnieje opis CAD. Dzięki temu można odtworzyć zagubioną lub nieistniejącą dokumentację projektową oraz zaktualizować lub opracować dokumentację powykonawczą.

  Na wyposażeniu prototypowni posiadamy urządzenia służące do zbierania trójwymiarowej geometrii obiektów fizycznych (digitalizatory):
  bezstykowy - skaner pomiarowy 3D ATOS III Triple Scan
  stykowy - współrzędnościową maszynę pomiarową CNC - Sheffield Discovery D8 DIII

 • Szybkie prototypowanie (rapid prototyping) Na wyposażeniu prototypowni posiadamy pięcioosiowe centrum obróbcze HASS VF-25D, na którym można wykonać prototyp detalu lub jego niewielką serię.

 • Skanowanie 3D Skanowanie 3D pozwala na szybkie i dokładne przeniesienie do komputera trójwymiarowej geometrii obiektów fizycznych (digitalizację obiektów). Wynikiem jest kompletny cyfrowy model, który może być później edytowany i przetwarzany przez programy CAD/CAM oraz do wizualizacji lub animacji.

 • Prototypowanie CNC Pionowe centrum obróbcze HAAS VF-2 wyposażone w stół uchylno-obrotowy umożliwia obróbkę skrawaniem w pięciu- jak również tradycyjną obróbkę w trzech osiach. Obróbka przestrzenna wykonywana jest automatycznie przy minimalnej ilości wymaganych przestawień detalu. Maszyna CNC pracuje w pełni wykorzystując metody CAD/CAM.

 • Druk wielkoformatowy Oferujemy usługi drukowania, kopiowania i skanowania na urządzeniach szerokoformatowych i standardowym urządzeniu wielofunkcyjnym. Wykonujemy skanowanie dokumentów kolorowych i czarno-białych na urządzeniu Ricoh Aficio™MP W2401 z zapisem w plikach PDF/TIFF/JPEG:

Laboratorium wzorcujące

Agencja MARR S.A. prowadzi na terenie Inkubatora IN-TECH 1 laboratorium do wzorcowania sprzętu pomiarowego. Zapraszamy do skorzystania z usług laboratorium.
Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 1 prowadzi laboratorium do kontroli sprzętu pomiarowego. Pomiary wykonywane są przez wykwalifikowany personel przy pomocy urządzeń kontrolno-pomiarowych o najwyższej dokładności. Mogą one mieć zastosowanie rozstrzygające w sporach pomiarowych.

Adres: ul. Wojska Polskiego 9, 39-300 Mielec
Tel.: 797 701 407
laboratorium@intech-mielec.pl
Usługi laboratorium kierowane są do wszystkich podmiotów, a w szczególności do tych, dla których koszt zakupu urządzeń i systemów pomiarowych przekracza ich możliwości finansowe oraz wtedy, gdy częstotliwość korzystania z tak specjalistycznego wyposażenia nie znajduje uzasadnienia ekonomicznego w jego zakupie. Wyposażenie laboratorium umożliwia kontrolę i sprawdzanie sprzętu pomiarowego.

Biuro Rachunkowe MARR S.A.

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. prowadzi biuro rachunkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla różnych form opodatkowania. Siedziba biura znajduje się w Inkubatorze Technologii IN-TECH 1.

Adres: ul. Wojska Polskiego 9, 39-300 Mielec
Tel.: 721 203 311, 721 201 211
marr@marr.com.pl
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych.

Prowadzimy księgowość w formie pełnych ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Ofertę naszego biura kierujemy do osób, którzy pragną skoncentrować się na rozwoju firmy nie tracąc przy tym czasu na samodzielne zajmowanie się rozliczeniami podatkowymi. Dodatkowo oferujemy naszym klientom doradztwo podatkowe oraz szereg działań i analiz z zakresu optymalizacji podatkowej.

Chcemy pomagać klientom w rozwoju ich biznesów poprzez rzetelne prowadzenie księgowości i kadr oraz fachowe doradztwo z zakresu prowadzonej przez nas działalności. Każda firma, która nam zaufa może liczyć na indywidualne podejście i nasze pełne zaangażowanie.
Skip to content